Plaukų formavimo priemonės

Basler Luxus plaukų lakas

Basler Luxus plaukų lakas

Kaina: 7,00 €

Vokiškos priemonės šukuosenoms

Plaukai – tai mūsų įvaizdis. Sveiki, žvilgantys, nepriekaištingai sušukuoti plaukai aplinkiniams palieka malonius prisiminimus bei susižavėjimą. Plaukų modeliavimas vienodai svarbus tiek vyrams, tiek moterims. Su patikimais vokiškais gamintojų produktais galėsite džiaugtis tokiais plaukais, kokius užsimanysite suformuoti.

Nustebinkite aplinkinius tiesiais plaukais, gražiomis garbanomis ar įspūdinga šukuosena.

Kokias plaukų formavimo priemones rinktis?

Plaukų modeliavimo priemonių pagrindinė funkcija yra puikiai suformuoti ir palaikyti norimą plaukų formą. Visos mūsų parduotuvėje esančios prekės puikiai atlieką šią funkciją. Tačiau turimos plaukų formavimo priemonės skiriasi savo paskirtimi, suteikiamu efektu bei sudėtinėmis dalimis. Renkantis sau tinkamiausią būtina į tai atsižvelgti.

Renkantis priemonę svarbu žinoti, kokį efektą siekiate pasiekti. Ar norite ištiesinti garbanotus plaukus? O galbūt sugarbanoti tiesius? Galbūt plaukai yra ploni, todėl norėtumėte jiems suteikti daugiau apimties? O gal tiesiog siekiate savo šukuoseną išlaikyti nepakitusią kuo ilgesnį laiką?

Ne tiek svarbu yra pačios priemonės konsistencija – ar tai būtų lakas, gelis, vaškas ar putos. Svarbiau yra priemonės efektyvumas ir kokia tos modeliavimo priemonės paskirtis. Taip pat rinkdamiesi produktą atsižvelkite į tai, kokia prekės sudėtis, ar produktas drėkina plaukus, juos papildomai pamaitina, suteikia žvilgesio.

Formuodami plaukus karštais įrankiais galite pažeisti plauką ir jį nualinti. Nepamirškite, jei tiesinate ar garbanojate plaukus naudoti specialių priemonių, kurios plaukus apsaugos nuo temperatūros pokyčių. 

Suformuota šukuosena dažnai reikalauja papildomos pagalbos, todėl suformavę norimą šukuoseną papurškite švelniai laku ar sutepkite geliu.

Plaukų formavimo priemonės internetu – paprasta ir greita pirkti

Lengvai išsirinkite profesionalias plaukų priežiūros priemones internetu – gera kaina ir patogus apsipirkimas garantuotas. Pas mus rasite visas reikalingas plaukų priežiūrai priemones – šampūnai, kondicionieriai, plaukų kaukės, plaukų lakai, plaukų modeliavimo priemonės, plaukų serumai ir aliejai. Mūsų platus plaukų priežiūros asortimentas nuolatos papildomas nauja ir kokybiška kosmetika.