Plaukų kaukės

Basler Ženšenis kaukė 500 ml

Basler Ženšenis kaukė 500 ml

Kaina: 11,00 €
Basler Citrina atstatomoji kaukė 500 ml

Basler Citrina atstatomoji kaukė 500 ml

Kaina: 10,00 €
Basler Aloe Vera atstatomoji kaukė 500 ml

Basler Aloe Vera atstatomoji kaukė 500 ml

Kaina: 11,00 €
Basler dilgėlių kaukė plaukams 500 ml

Basler dilgėlių kaukė plaukams 500 ml

Kaina: 11,00 €
Basler Arklio jėga kaukė 500 ml

Basler Arklio jėga kaukė 500 ml

Kaina: 12,00 €

Kaukės plaukams iš Vokietijos

Nuostabūs plaukai nėra vien gamtos dovana, tai daugiau kruopštus žmogaus rūpinimosi jais rezultatas. Vien plovimo plaukų nepakanka, kad jie spindėtų ir būtų sveiki. Šampūnas ir kondicionierius yra puikios pagalbos priemonės, tačiau, jei gyvenime yra tokie „priešai“ kaip nesveika mityba, stresas, kenksmingos medžiagos, tuomet tai paveikia ir plaukus. Ir jiems reikia stipresnių drėkinimo ir maitinimo priemonių.

Kokybiškos ir veiksmingos kaukės plaukams parinktos teisingai, atgaivins net labiausiai „pavargusius“ plaukus. 

Kodėl reikia naudoti kaukes plaukams?

Kaukės giliai veikia plauko struktūrą. Plaukai, kurie dažomi, reguliariai termiškai apdorojami (naudojami džiovintuvai, karšti tiesintuvai), patiriantys stiprų išorinį poveikį (šaltį, šalną ar vėją), labai išsausėja ir jiems reikalinga ypatinga plaukų priežiūra ir apsauga.

Reguliariai dažant plaukus svarbu naudoti kaukes, nes jos ne tik atgaivins ir pamaitins plaukus, bet ir padės išlaikyti ryškią ir sodrią spalvą. Kaukės padės plaukams tapti stipriems, blizgiems ir šilkiniams. Jos nerekomenduojama tepti ant odos, nes ji sulipins plaukus.

Kaukė bus veiksminga, jei išlaikysite užtepta kaukę bent 5-15 min (arba tiek kiek parašyta ant pakuotės), nes būtina duoti laiko kaukėje esančioms veikliosioms medžiagoms įsiskverbti į plauką. Jei kaukė degina ar kelia niežėjimą, tikėtina, kad pasirinkta priemonė netinka jūsų plaukams.

Kodėl svarbi kaukių sudėtis?

Kaukės sudėtis yra labai svarbi. Saugodami savo plaukus venkite priemonių su parabenais ir sulfatais. Priemonės, kurių sudėtyje yra natūralūs aliejai ir kitos veikliosios medžiagos ne tik atliks savo darbą, bet ir puoselės plaukus. Išbandykite kaukes su pienu (amino rūgštimi), ženšeniu, dilgėlėmis ar jojoba, kurios puikiai atgaivins pavargusius plaukus ir suteiks jiems žvilgesio.

Priemonės su pienu, regeneruos plaukus, o ženšenio ekstraktas stabilizuos pažeistą plauko struktūrą. Alijošiaus ekstraktas padės plaukams suteikti blizgumo ir nuraminti jautrią odą, atnaujins ląsteles. Alijošius – puiki pagalba silpniems ir pažeistiems plaukams.

Argano aliejus tinkamas storiems plaukams. Jiems suteikia žvilgesį ir plaukai tampa švelnūs.

Kaip išsirinkti kaukę plaukams?

Išsirinkite plaukams kaukę vadovaujantis dviem svarbiausiais principais: plauko tipas ir sprendžiama problema. Neegzistuoja kaukė plaukams, kuri išspręstų visas problemas ir būtų universali.

Kaukes galima suskirstyti į kelias pagrindines grupes: sausiems pažeistiems plaukams; dažytiems plaukams; stiprinančios plaukus (nuo slinkimo); tonizuojančios.

Kaukės sausiems pažeistiems plaukams. Kaukės labai reikalingos ir naudingos sausiems, skilinėjantiems bei pažeistiems plaukams. Jie kenčia nuo drėgmės, tampa neišvaizdūs, pilki, atrodo negyvi ir suskilinėjusiais galiukais. Tokiems plaukams rekomenduojama rinktis drėkinančias ir maitinančias kaukes. Regeneruojančios kaukės plaukams normalizuos ir galvos odos pusiausvyrą, bei atgaivins visą plauką per visą jo ilgį, galiukai nebebus suskilinėja. Vieno karto neužteks, būtina reguliariai naudoti kaukę, kad atgaivintų pažeistus plaukus. Garbanotiems plaukams taip pat tinka tokios kaukės.

Kaukės dažytiems plaukams. Dažytiems plaukams taip pat reikalinga ypatinga priežiūra. Visų spalvų dažai kenkia plaukams, bet ypatingai šviesūs dažai. Profesionalios dažytiems plaukams skirtos kaukės turi rūgštinį pH, kuris leidžia ilgai išlaikyti gautą atspalvį. Tokios kaukės padeda stabilizuoti pigmentą dėl jų sudėtyje esančių komponentų. Spalvotiems plaukams naudingos kaukės, kurių sudėtyje yra natūralių aliejų (pavyzdžiui, sėmenų) ir vaistinių augalų ekstraktų. Tam tikras problemas gali išspręsti kaukė sausiems plaukams, jei nėra galimybės įsigyti skirtos dažytiems.

Plaukus stiprinančios kaukės. Šios kaukės puikiai tinkamos kovojant su plaukų slinkimu. Silpni plaukai dažnai yra priežastis dėl ko slenka plaukai, todėl puikus pasirinkimas stiprinti juos kauke. Jos užkerta kelią seborėjos atsiradimui, kuri yra priežastis kodėl plaukai tampa trapūs, slenka ir galiukai lūžinėja. Jei plaukai slenka itin intensyviai, rekomenduoja kreiptis į gydytojus.

Tonizuojančios kaukės. Ši kaukė plaukams nėra būtina, nes nesprendžia jokios problemos. Ji padeda atgaivinti atspalvį, atgaivina plauką.

Kas dar svarbu renkantis kaukes plaukams?

Kaukę tepkite ant švarių ir drėgnų, bet nusausintų plaukų.

Kad kaukė veiktų efektyviau, palaikykite ją ilgiau nei kelias minutes. Paprastai kaukes reikia laikyti 15-20 minučių, kad plaukai pasisavintų veikliąsias medžiagas. Tepkite kaukę per visą plauko ilgį, jei plaukai sausi. Jei plaukai riebūs, netepkite ant galvos odos, o tik plaukus ir galiukus.

Jei plaukai labai pažeisti, kaukės plaukams efektyvumas pasimatys reguliariai ją naudojant keletą mėnesių, kiekvieną savaitę po porą kartų. Jei plaukai yra geros būklės, į savaitę pakaks užsidėti kaukę vieną kartą.

Plaukų kaukės internetu

Mūsų parduotuvės asortimente gausus kaukių plaukams pasirinkimas. Vokiška kokybė ir gera kaina garantuota. Greitai ir paprastai įsigykite geriausias priežiūros priemones plaukams kelių mygtukų paspaudimu. Nustebinkite aplinkinius įstabiai žvilgančiais ir sveikais plaukais!