Dalli produkcija

Evidur skalbimo milteliai 600 g

Evidur skalbimo milteliai 600 g

Kaina: 4,50 €
dalli White Wash skystas skalbiklis 1,1 l

dalli White Wash skystas skalbiklis 1,1 l

Kaina: 4,00 €

dalli buitinė chemija internetu

Didmenine prekyba dalli kompanija užsiima jau daug metų, ne viena vokiečių karta užaugo naudodama jų produktus. Jie tiekia į daug pasaulio šalių savo kokybiškumu, efektyvumu ir gera kaina pasižyminčią buitinę chemiją. Kiekvienas dalli distributorius džiaugiasi, kai bendrovė sukuria naujų produktų, nes žino, kad tai ne tik atnaujins asortimentą, bet ir tikėtina, kad taps populiaria preke.

Mes esame patikimas dalli atstovas, siekiantis savo klientams pasiūlyti viską, ką ši kompanija turi geriausio ir efektyviausio, todėl mūsų asortimentą nuolatos papildo naujos efektyvios prekės. Džiaugiamės pristatydami šį Vokietijos prekės ženklą Pabaltijo rinkai, nes jų produktai atitinka aukščiausią standartą ir vokišką kokybę.

Mūsų internetinė parduotuvė prekiauja ne tik kosmetika, bet ir namų švaros, higienos ir skalbimo prekėmis. Tai tarsi „supermarketas“ Jūsų namuose.

Vokiškos skalbimo priemonės

Skalbimo priemonių asortimentas yra itin platus. Kiekvienas ras sau tinkamą ir efektyvią skalbimo priemonę. Kompanija siūlo nuo tradicinių universalių skalbimo miltelių iki itin specializuotų skalbimo priemonių.

Kasdieniam ir reguliariems skalbiniams siūloma rinktis universalius miltelius, kurie efektyviai pašalina nešvarumus iš bet kokių audinių. Jautriai odai ar švelniems audiniams skalbti rekomenduojama rinktis švelnius, specialia formule pasižyminčius skystus skalbiklius.

Kompanija taip pat itin rūpinasi baltų skalbinių priežiūra, todėl mūsų plačiame asortimente rasite ne vieną skalbimo priemonę skirtą skalbti ir balinti baltus skalbinius (užuolaidas, apatinį trikotažą, marškinius, patalynę ir t.t.). Spalvotiems skalbiniams skirti skalbikliai padės ilgiau išlaikyti ryškias spalvas ir formą.

Skalbimo ir džiovinimo metu rekomenduojame pasirinkti specialias servetėles, kurios padės išsaugoti tekstilės spalvą ir palengvins tolimesnę audinio priežiūrą (džiovinimą, lyginimą).

Virtuvės valikliai ir indų plovikliai

Rūpindamiesi namų švara ir tvarka, nepamirškite pasirūpinti tobula virtuves tvarka ir nuostabiai spindinčiais indais. Virtuvės valymo ir indų plovimo priemonės, tai tarsi virtuvės kosmetika – ji turi būti efektyvi ir sveika. dalli valymo ir indų plovimo priemonės yra sertifikuojamos ir dermatologiškai patikrintos.

Su efektyvia ir kokybiška dalli buitine chemija greitai ir efektyviai sutvarkysite namus. Namai ir skalbiniai bus švarūs ir kvepiantys!