Dalli skalbimo milteliai

dalli Color skalbimo milteliai 6.5 kg

dalli Color skalbimo milteliai 6.5 kg

Kaina: 17,00 €
Evidur skalbimo milteliai 600 g

Evidur skalbimo milteliai 600 g

Kaina: 4,50 €
dalli Activ Plus Color skalbimo milteliai 1,120 kg

dalli Color skalbimo milteliai 1,040 kg

Kaina: 4,00 €

Dalli skalbimo milteliai internetu gera kaina

Dalli skalbimo milteliai – tai priemonės, kurios užtikrins, kad Jūsų skalbiniai bus švarūs ir gaivūs ilgą laiką. Priemonės gaminamos iš kokybiškų žaliavų, pasitelkiant naujausias technologijas užtikrina, kad skalbiniai išlaikys savo natūralią išvaizdą ir skalbimo priemonės negadins medžiagos.

Įsigyti skalbimo priemonių yra itin lengva. Internetu įsigysite savo poreikius atitinkančias ir kokybiškas vokiškas skalbimo priemones gera kaina dar lengviau nei parduotuvėje.

Skalbimo milteliai su dėmių išėmėju – visų spalvų skalbiniams

Dalli universalūs skalbimo milteliai su dėmių išėmėju – vienas iš populiariausių ir mėgstamiausių prekių skalbimo priemonių kategorijoje. Tai puiki priemonė kasdieniai skalbinių priežiūrai. Dalli skalbimo milteliai sukurti panaikinti visas dėmes, nekenkiant audinio medžiagai ir spalvai. Tinka visų rūšių skalbiniams – spalvotiems ir baltiems. Galima įsigyti net trijų dydžių pakuotėse – 1,040 kg, 6,5 kg ir 8,45 kg. Netinka vilnai ir šilkui.

Universalūs skalbimo milteliai

Dalli Med universalūs skalbimo milteliai – specialūs skalbimo milteliai jautriai ir alergiškai odai. Sukurti kartu su Vokietijos alergijos ir astmos asociacija. Milteliai neturi kvapiųjų, dažančių medžiagų. Jie sukurti nenaudojant konservantų. Universalūs milteliai tinkami skalbti baltiems ir spalvotiems audiniams.

Dalli Wohlfuhl universalūs skalbimo milteliai – speciali skalbimo miltelių formulė, kuri papildyta išskirtiniais kvapais ir po skalbimo ilgai išlaiko gaivą. Skalbiniai švarūs išliks ilgiau ir gaiviau.

Spalvotiems skalbiniams skalbimo milteliai

Dalli Color skalbimo milteliai – sukurta specialiai spalvotiems audiniams. Tai puikus sprendimas mėgstantiems ryškių spalvų audinius. Dviguba audinių spalvos apsauga skalbiniams, kurių spalvą norimą išsaugoti. Šie milteliai ne tik saugo spalvą, bet ir neblukina audinio.

Skalbimo milteliai specialiems atvejams

Evidur skalbimo milteliai – sukurta švelniems ir minkštiems baltiems audiniams skalbti. Baltos užuolaidos, apatinis trikotažas, marškiniai ir kiti švelnūs balti audiniai bus akinamai balti. Puikiai tinka mirkymui ir skalbimui rankomis.

Dalli Sensitiv skalbimo milteliai – sukurta speciali formulė jautriai odai, tinkama net kūdikiams. Skalbimo milteliai patikrinti dermatologų. Jais galima skalbti baltus ir spalvotus rūbus.