Dalli skalbikliai

Dalli skalbikliai - vokiški skalbikliai gera kaina internetu

Dalli korporacija savo veikloje ir produktų gamyboje laikosi aukščiausių kokybės standartų. Skalbikliams naudojamos tik kokybės standartą atitinkančios žaliavos ir naujausios technologijos. Kokybė ir efektyvumas – pagrindiniai principai, kuriais pasižymi jų produkcija. Taip pat, Dalli produkcija kaina yra prieinama visiems.

Dalli skalbiklių rūšys

Dalli skystų skalbimo priemonių pasirinkimas yra itin platus ir sau tinkamą ras kiekvienas.

Dalli Vegan universalus skystas muilas – visiems gyvenimo atvejams

Veganiškas universalus Dalli skystas (ūkinis) muilas jau yra tapęs klasika. Jis pagamintas iš natūralių aliejų ir 100 procentų natūralus. Šis skystas muilas tinkamas praustis, skalbti rūbus ir naudoti bet kur, kur reikia palaikyti namų švarą. Tinkamas prausti net jautrią ir alergišką odą.

Populiariausios prekės – skysti Dalli skalbikliai

Populiariausi klientų perkami Dalli skysti skalbikliai: Activ, Color ir Sensitiv. Šios trys linijos puikiai susitvarko su dėmėmis, atlieka savo darbą net 20ºC temperatūroje. Didžiausios parduodamos pakuotės – superkoncentrato (3,65 l) užtenka daugiau nei 100 skalbimų.

Dalli skystas skalbiklis Activ – universalus skalbiklis su dėmių išėmėju, itin puikiai naikinantis bet kokias dėmes net 20ºC temperatūroje. Senos ir riebalų dėmes juo pašalinamos be jokio vargo. Tai skalbiklis, kuris turi būti kiekvienuose namuose.

Dalli skystas skalbiklis Color – universalus skalbiklis spalvotiems skalbiniams, kuris ne tik išskalbia dėmes, bet tuo pačiu apsaugo medžiagą nuo išblukimo.

Dalli skystas skalbiklis Sensitiv – nealergizuojantis, dermatologų patikrintas skalbiklis baltiems ir spalvotiems skalbiniams skalbti.

Specializuoti skysti Dalli skalbikliai

Dalli skalbiklis vilnai ir šilkui – speciali formulė, kuri suteikia vilnos ir šilko skalbiniams minkštumo, nebalina medžiagos.

Dalli skalbiklis Farb Brillanz – speciali formulė su celiulaze, kuri išlygina spalvotų audinių spalvas, kad jie blizgėtų ir šviestų. Taip pat, skalbiniai tampa minkšti.

Dalli skalbiklis Sport & Outdoor – specialiai pritaikytas panaikinti kvapus iš audinių ir išlaikyti jų formą, bei tamprumą. Tinka skalbti viskozę, poliesterį, tamprųjį elastaną, lykrą ir akriliną.

Dalli White Wash skalbiklis – specialiai sukurtas baltiems ir šviesių spalvų audiniams. Speciali formulė užtikrina, kad skalbiniai būtų apsaugoti nuo pilkėjimo ir geltimo.

Dalli Fein & Color skalbiklis – apsaugantis spalvą nuo blukimo bei pritaikytas skalbti ploniems skalbiniams.

Dalli Black Wash skalbiklis – specialus spalvą saugantis skalbiklis juodiems ir tamsiems skalbiniams.