Dasty namams

Dasty stiklo ir paviršių valiklis 700 ml

Dasty stiklo ir paviršių valiklis 700 ml

Kaina: 3,90 €
Dasty medienos ir laminato valiklis 700 ml

Dasty medienos ir laminato valiklis 700 ml

Kaina: 3,90 €
Dasty universalus gelis-valiklis 700 ml

Dasty universalus gelis-valiklis 700 ml

Kaina: 3,90 €
Dasty koncentruotas indų ploviklis 600 ml

Dasty koncentruotas indų ploviklis 600 ml

Kaina: 3,90 €
Dasty WC gelis 700 ml

Dasty WC gelis 700 ml

Kaina: 3,90 €

Dasty priemonės namams internetu

Dasty  – tai šeimos kompanija, įkurta 1990 metais, gaminanti išskirtinai valymo priemones. Kompanija pasižymi inovacijomis, naujausiomis technologijomis, dirbanti aiškia specializuota kryptimi. Jų tikslas yra sukurti kuo efektyvesnes valymo priemones namų švarai palaikyti. Atliekami nuolatiniai tyrimai leidžia optimizuoti išlaidas ir kurti visiems prieinamus produktus, kurie atitinka griežtus kokybes ir rinkos standartus.

Ši kompanija jau daugiau nei 30 metų gaminanti ir platinanti savo gaminamą buitinę chemiją visame pasaulyje, užsitarnavo patikimo gamintojo reputaciją. Jie žinomi kaip profesionalūs gamintojai, gaminantys efektyvias ir patikimas valymo priemones. Jų priemones namams naudojamos ne tik namų valymui, bet ir biuruose bei pramonėje, kur yra aukšti kokybės ir higienos reikalavimai.

Kokybiška buitinė chemija

Dasty priemonės namams padeda įveikti pačius didžiausius nešvarumus. Visos valymo priemonės yra pritaikytos naudoti viešose vietose. Asortimente rasite priemones namams, kurios kovoja su riebalais, kalkių nuosėdomis, pelėsiu, bakterijomis ir kitomis sunkiai išvalomomis dėmėmis ir nešvarumais.

Kovai su riebalais sukurtas itin efektyvus užterštų paviršių valiklis, kuris susidoroja su augalinių riebalų, mineralinių tepalų, dulkių, gamtos ir teršalų dėmėmis. Valiklis gaminamas iš natūralių komponentų, todėl paviršių nereikia perplauti panaudojus valiklį. Tai viena iš populiariausių kompanijos prekių, jau tapęs klasika.

Šis valiklis toks universalus, kad jį galima naudoti daugiau nei 100 skirtingų būdų. Valiklis bus naudingas ne tik virtuvėje, siekiant nuriebalinti ypač riebius paviršius – gartraukį, viryklę, puodus ir panašiai, bet puikiai tinka sode (pvz., įrankių valymui), automobilių ar dviračių detalių valymui nuo tepalų, dėmių iš rūbų šalinimui ir daug kitų panaudojimo būdų. Produktas, kurį būtina turėti savo arsenale.

Kovoje su kalkių nuosėdomis, rasite puikių specialių vonios ploviklių, taip pat specializuotų kalkių nuosėdų ploviklių. Kalkių nuosėdų pašalinimas reikalauja daug fizinių pastangų, todėl sukūrė produktą, kuris puikiai pašalina kalkių nuosėdas, rūdžių apnašas, muilą ir kt. nešvarumus nuo tualeto, vonios, dušo kabinos, keramikinių paviršių, vandens maišytuvų ir kitokių paviršių, jų nepažeisdamas.

Kovai su pelėsiu sukūrė valiklį, turintį savyje chloro. Chloras, esantis valiklyje pašalina pelėsio dėmes nuo sienų, išblukina juodus plytelių tarpus bei silikono apvadus. Ši buitinė chemija taip pat pašalina kavos ir arbatos dėmes iš plastikinių paviršių.

Kovai su bakterijomis, virusais ir kitokiais patogenais – rasite įvairias valymo priemones su chloru. Tualete, vonioje, virtuvėje gausu įvairių sveikatai kenkiančių mikroorganizmų, kurie kaupiasi ant liečiamų rankomis ar kitomis kūno dalimis paviršių. Chloras – vienas iš dažniausiai naudojamų dezinfekavimo priemonių, kuris pašalina visus mikroorganizmus. Būtina reguliariai dezinfekuoti vonios, tualeto ir virtuvės paviršius.

Dasty namų buitinę chemiją verta pirkti internetu

Mūsų svetainėje rasite gausų asortimentą Dasty produkcijos – valiklius stiklui, medienai, laminatui, pelėsiui, riebalams, kalkių nuosėdoms, indams, tualetams ir kitus. Asortimentas nuolat papildomas naujais produktais.

Užsisakyti valymo priemones į savo namus greitai ir gera kaina, ir mėgaukitės tobulai švariais namais.