HEITMANN kristalinė soda (granulės) 350 g

HEITMANN kristalinė soda (granulės) 350 g

HEITMANN kristalinė SODA granulės. Daugiafunkcinė pagalba namų ūkyje ir sode, kad švara būtų nekenksminga aplinkai. Soda yra natūrali gamtinė medžiaga. Efektyviai šalina riebalus, purvą, dėmes, naikina kvapus ir užtikrina higieninę švarą. Soda naudojama kartu su skalbimo priemonėmis - sustiprina jų veikimą. 350 g.

Kaina
Kaina: 2,20 €
Aprašymas

Detalės

Virtuvė 2 valg. šaukštas ( 40 g ) į 5 litrus vandens. Pagal poreikį dėti daugiau. Naikina prarūgusio pieno kvapą, žuvies, svogūnų kvapus ir t.t. Šaldytuvo plovimui, visiems indams, termosams, medinėms lentelėms plauti. Valant fritiūrines, puodus, keptuves su riebalų bei pridegusio maisto likučiais, pirmiausiai įpilti tirpalo ir užvirinti. Riebaluotas kepimo skardas ir formas valyti karštu tirpalu. Konservavimo stiklainių plovimui.

Vonia 2-3 valg. ( 40-60g ) šaukšto į 5 litrus vandens. Užsikimšusias arba prastai kvepiančias kriaukles praskalauti karštu tirpalu. Veiksmingai valo muilo ir purvo liekanas.

Sodas 2-3 valg. ( 40-60 g) šaukšto į 5 litrus vandens. Žaliųjų dumblių apnašos šalinamas nuo akmeninių plokščių, medinių sienų ir tvorų valant šiltu tirpalu. Augalams nekenkia.

Skalbiniai. Labai nešvariems darbo rūbams, staltiesėms, patalynei, kojinėms, pageltusiems skalbiniams. Nenaudoti šilkui ir vilnai. Mirkymui 1  valg. Šaukšt. šaukšto į 10 litrų šilto vandens po 30 min. pamerkti skalbinius, mirkyti per naktį. Skalbinius su kraujo dėmėmis dėti visada į šaltą tirpalą. Skalbimo mašina 2-3 valg. šauktus ( 40-60 g) dėti kartu su skalbimo priemone, rinktis 40 ° programą.

Atsiliepimai