Šampūnai

Basler šampūnas nuo pleiskanų 200 ml

Basler šampūnas nuo pleiskanų 200 ml

Kaina: 6,00 €
Basler Aloe Vera šampūnas 200 ml

Basler Aloe Vera šampūnas 200 ml

Kaina: 5,00 €
Basler Kofeinas šampūnas 200 ml

Basler Kofeinas šampūnas 200 ml

Kaina: 6,50 €
-45%
KERALOCK šampūnas-putos didinantis apimtį  200 ml

KERALOCK šampūnas-putos didinantis apimtį 200 ml

1,80 €

1,00 €

-45%
KERALOCK šampūnas-putos nuo pleiskanų 200 ml

KERALOCK šampūnas-putos nuo pleiskanų 200 ml

1,80 €

1,00 €

-45%
KERALOCK valomasis šampūnas-putos 200 ml

KERALOCK valomasis šampūnas-putos 200 ml

1,80 €

1,00 €

-45%
KERALOCK šampūnas-putos dažytiems plaukams 200 ml

KERALOCK šampūnas-putos dažytiems plaukams 200 ml

1,80 €

1,00 €

HAIR sausas šampūnas tamsiems plaukams 200 ml

HAIR sausas šampūnas tamsiems plaukams 200 ml

Kaina: 2,30 €

Šampūnai iš Vokietijos

Basler prekinis ženklas, jau 50 metų Vokietijos rinkoje, pelnęs ne tik profesionalių meistrų pasitikėjimą, bet ir visuomenės palankumą. Basler vertinama dėl savo gaminių aukštos kokybės, profesionalaus požiūrio į plaukų sveikatą ir grožį.

Plaukai – kiekvieno žmogaus grožio atributas. Juos būtina teisingai prižiūrėti, kad plaukai būtų sveiki, purūs ir spindintys. Žmonių poreikiai bei lūkesčiai priemonėms didėja, todėl daugeliu atveju nebepakanka, kad šampūnas gerai išplautų plaukus. Plaukai turi tapti gražesni, švelnesni, glotnesni, sustiprinti ir atstatyti. Tačiau kuo daugiau parduotuvėse įvairiausių šampūnų, tuo sunkiau pasirinkti savo plaukams tinkamą priežiūrą.

Išsirinkus tinkamą šampūną, žinokite, kad vien šampūno tobuliems plaukams nepakaks. Nepamirškite naudoti ir kondicionierius, kaukes ir aliejus. Drėkinantys šampūnai gal ir sudrėkins plaukus, bet to gali nepakakti. Pasirūpinkite savo plaukais teisingai ir jie jums atsidėkos spindėdami ir traukdami praeivių žvilgsnius.

Kokybe pasižyminčios vokiškos priežiūros priemonės plaukams – padės jums ir jūsų plaukams atrodyti nepriekaištingai.

Šampūnai pagal plaukų tipą

Turbūt svarbiausias klausimas: kokį šampūną naudoti?

Šampūnai skirstomi pagal plauko tipą į skirtus riebiems, sausiems ir normaliems plaukams. Tinkama priemonė turi ne tik tikti plaukams, bet ir galvos odai.

Riebūs plaukai ir oda turi itin aktyvias riebalines liaukas, dėl ko plaukai greitai susitepa, riebaluojasi, tampa nešvarūs, todėl juos tenka dažniau plauti (kiekvieną dieną arba pagal poreikį).

Sausų plaukų riebalinių liaukų aktyvumas yra mažas, jos natūraliai nesutepa odos. Priežastys gali būti įvairios – žmogaus savybės, dažymas, amžius, ilgalaikis saulės spindulių poveikis ir kitos. Paprastai sausi plaukai būna ploni ir trapūs, suskilinėjusiais galiukais. Tokiems plaukams nereikalingas dažnas plovimas.   

Normalūs plaukai būna pakilę nuo odos, minkšti, blizgantys ir sveiki. Paprastai, tai rodo, kad organizmas dirba puikiai ir yra subalansuotas. Tokie plaukai nereikalauja ypatingos priežiūros.

Mišriems plaukams ir galvos odos priežiūra yra sudėtingesnė, nes gali tekti naudoti keletą skirtingų priemonių, kad užtikrinti optimalią priežiūrą.

Kaip išsirinkti tinkamą šampūną?

Svarbu suprasti, jog sausi plaukai nereiškia, kad galvos oda yra sausa. Labai svarbu įsivertinti galvos odos būklę. Plaukai gali pasidaryti sausi nuo išorinio poveikio tokio kaip dažymas, džiovinimo fenu, saulės. Tokiu atveju rekomenduojama rinktis šampūną galvos odai, kuris tinka normaliems plaukams, o pačius plaukus gaivinti balzamais, aliejais ir kaukėmis skirtais sausiems plaukams.

Normaliai galvos odai tinkamas naudoti šampūnas kasdieniam naudojimui. Rinkitės šampūną, kuris savo sudėtimi yra švelnus bei turintis vitaminų.

Riebiems plaukams skirti šampūnai itin kruopščiai valo galvos odą, nuplaudami apsauginį odos barjerą. Kai nuplaunamas apsauginis barjeras, riebalinės liaukos būna išprovokuotos dar stipriau atstatyti prarastas apsaugas. Naudokite riebiams plaukams normaliems plaukams skirtą šampūną, nebent dermatologas ar kitas specialistas lieptų naudoti riebiems plaukams skirtą šampūną.

Įsivertinkite savo galvos odos būklę ir plaukų būklę apskritai. Jei skiriasi tipai, gali reikėti įsigyti kelias skirtingas priemones tinkamai priežiūrai. 

Šampūnų rūšys: kurį pasirinkti?

Nuo plaukų slinkimo –  tai produktas skatinantis plaukų augimą. Dažnai plaukai slenka dėl streso ar sveikatos sutrikimų, nesubalansuotos dietos, todėl būtina pašalinti streso šaltinius. Šampūno gali nepakakti, todėl nepamirškite apie kaukes, serumus ir tonikus, tepamus ant šaknų, kad suaktyvintumėte plauko augimą. Jei plaukai slenka dideliais kiekiais, būtina kreiptis į specialistus ir gydytojus.

Priemonės nuo pleiskanų savo sudėtyje gali turėti antimikrobinius priedus, tokius kaip selenas, cinkas. Šampūnai, kurie turi vaistinių augalų ekstraktų ir turintys antiseptinį ir priešuždegiminį poveikį gali padėti kovoti su pleiskanomis.

Tonuojantys - dažančias plaukus priemones reikia rinktis atsargiai. Jos gali pakenkti plaukams juos sausindami. Jie laikinai pakeičia plaukų spalvą. Naujas atspalvis gali laikytis nuo 3 iki 5 plovimų.

Šampūnai šviesintiems plaukams, dažytiems plaukams turi labiau koncentruotą maitinamąją ir drėkinamąją sudėtį ir neišplauna spalvos (dėl UV filtrų ir emulsiklių). Dažytiems plaukams rekomenduojama rinktis šampūnus be sulfatų, nes tokiuose šampūnuose nėra intensyvių ploviklių, kurie išplautų spalvą.

Jautriai galvos odai rinkitės produktus, kurių pagrindas yra nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, turinčios raminančių ir priešuždegiminių žolelių ingredientų. Plaukus plaukite drungnu vandeniu nei venkite plaukus dažyti.  

Pritaikyti vyrams – didžiausias skirtumas tarp vyriškų ir moteriškų šampūnų yra kvapas. Vyrai šampūną turėtų taip pat rinktis pagal savo plaukų ir odos tipą.

Be parabenų ir sulfatų – skirti kasdienei priežiūrai, tačiau pagaminti iš natūralių medžiagų ir turi minimalų kiekį putojančių ploviklių. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems sausus plaukus, tačiau neišspręs riebiems plaukams kylančių sunkumų. Švelnus šampūno poveikis leidžia jį naudoti dažnai. Natūralus šampūnas be parabenų tinkamas naudoti vaikams.

Šampūnus verta pirkti internetu

Geriausi vokiški šampūnai, kondicionieriai ir kitos priemonės nuostabiems plaukams mūsų parduotuvėje pasižymintys kokybe, efektyvumu ir gera kaina. Įsigykite jų patogiai ir greitai neišeidami iš namų.