NanoDerma LRT10 - hialurono apmulės 10x2 ml

NanoDerma LRT10 - hialurono apmulės 10x2 ml

NANODERMA HIALURONO rūgšties SERUMAS ampulėmis.

Kombinacija mažos ir didelės molekulinės masės hialurone.Todėl veikia tiek išorinį, tiek ir gilesnį odos sluoksnį. Mažos molekulinės masės hialurono rūgšties molekulės prasiskverbia pro išorinį odos sluoksnį epidermį ir patenka į dermą, kurioje vyksta kolageno ir elastano sintezė. Hialurono rūgštis yra labai svarbus pagalbininkas, nes tiekia maistines medžiagas, reikalingas odos struktūrinių baltymų sintezei. Kiek kitaip yra su didelės molekulinės masės hialurono rūgšties molekulėmis: jos neprasiskverbia giliai į odą, lieka epidermyje ir čia atlieka išviršinio drėkinimo funkciją – drėgmė sulaikoma arčiau paviršiaus, drėkinami tik epidermio sluoksniai.Odos paviršiuje hialurono rūgštis padeda suformuoti barjerą, kuris sulaiko drėgmę.

Fiksuoja drėgmę ląstelėse ir neleidžia jos prarasti. Pripildo raukšlę drėgme ir lygina ją iš vidaus.Skatina ląstelių atsinaujinimą. Stabdo senėjimo procesus, suteikia odai elastingumo, skaistumo ir gyvybingumo. Tinka visų tipų odai.

Naudojimas: masažiniais judesiais serumą tepti ant švariai nuvalytos odos ryte ir vakare.1 ampulė skirta 1 naudojimui.Naudojant pastoviai, kaip kursą 8-12 savaičių galima pasiekti maksimalų rezultatą.

  

Kaina
Kaina: 20,00 €
Atsiliepimai