Švaros prekės

ELINA Clean šlapimo akmens valiklis 750 ml

ELINA Clean šlapimo akmens valiklis 750 ml

Kaina: 1,80 €
nauja
HEITMANN kavos aparatų nukalkintojas 250 ml

HEITMANN kavos aparatų nukalkintojas 250 ml

Kaina: 5,50 €
nauja
dalli virtuvės valiklis 0,75 l

dalli virtuvės valiklis 750 ml

Kaina: 3,50 €
nauja
dalli vonios valiklis 0,75 l

dalli vonios valiklis 750 ml

Kaina: 3,50 €
HEITMANN GRYNOJI SODA 500g

HEITMANN grynoji soda 500 g

Kaina: 1,00 €
DASTY stiklo ir paviršių valiklis 750 ml

Dasty stiklo ir paviršių valiklis 750 ml

Kaina: 3,50 €
DASTY medienos ir laminato valiklis 750 ml

Dasty medienos ir laminato valiklis 750 ml

Kaina: 3,50 €
nauja
Dasty pelėsio valiklis 0,75 l

Dasty pelėsio valiklis 750 ml

Kaina: 4,70 €
Dasty universalus riebalų valiklis 1 l

Dasty universalus riebalų valiklis 1 l

Kaina: 4,00 €
DASTY baliklis (su chloru) 750 ml

Dasty baliklis (su chloru) 750 ml

Kaina: 4,00 €
DASTY universalus gelis-valiklis 750 ml

Dasty universalus gelis-valiklis 750 ml

Kaina: 3,50 €
DASTY koncentruotas indų ploviklis 750 ml

Dasty koncentruotas indų ploviklis 750 ml

Kaina: 3,30 €
nauja
DASTY wc gelis 0,75 l

Dasty WC gelis 750 ml

Kaina: 3,30 €

Švaros prekės internetu

Neįmanoma išvengti dulkių, rūdžių ir kitų riebių dėmių, tačiau naudojant tinkamus produktus bus daug lengviau su jais susidoroti. Valymo priemonės ir plovikliai yra nepakeičiami pagalbininkai valant namus, leidžiantys greitai ir efektyviai pašalinti nešvarumus bei suteikti namams malonų aromatą.

Valymas prasideda pasirinkus priemones. Pasirinkite teisingai.

Pirkdami švaros prekes internetu, svetainėje galite lengvai rasti ir užsisakyti reikalingas prekes, perskaityti asmenų naudojusių tas prekes atsiliepimus. Jūsų užduotis yra nuspręsti, kokios švaros prekės padės lengviau susidoroti su namų buityje kylančiomis problemomis, o mūsų – pasiūlyti tai, kas šiuo metu rinkoje veikia efektyviausiai. 

Kaip teisingai pasirinkti tinkamas švaros prekes?

Švaros priemonės turi būti veiksmingos, saugios naudoti, ekologiškos, nekeliančios alergijos bei kokybiškos.

Renkantis švaros priemones pirmiausiai reikia žinoti kam skirta bus priemonė. Vonios kambariui naudokite universalius antibakterinius ir valomuosius produktus, kurie naikina bakterijas ir pašalina kalkes. Virtuvėje naudokite specialius valiklius skirtus viryklėms, orkaitėms, šaldytuvams valyti, kurie tirpdo riebalų likučius, naikina suodžius ir šalina nemalonius kvapus. Kambariuose su minkštais baldais ir kilimais naudokite ploviklius, skirtus seniems nešvarumams pašalinti.

Taip pat svarbu įsivertinti paviršiaus tipą, kurį valysite su perkama priemone. Vieni produktai veikia gerai ant vieno paviršiaus, tačiau yra mažiau veiksmingi su kitais. Skirtingi paviršiai reikalauja skirtingų priemonių ir priežiūros. Ypač atidžiai rinkitės priemones jautriems paviršiams, tokiems kaip natūralus akmuo, medis, stiklo keramika.

Buitinė chemija skiriasi sudėtimi ir veiksmingumu. Sintetiniai, daugiau chemijos turintys gaminiai geriau ir greičiau susitvarko su nešvarumais, tačiau jie gali sukelti alergines reakcijas. Jei neturite alergijų ir oda nėra jautri, rekomenduojama naudoti gumines pirštines.

Jei vis dėl to oda yra jautresnė ir alergiška, rekomenduojama naudoti mažiau kenksmingus žmonėms ir aplinkai produktus, kurie yra natūralūs ir neturi fosfatų. Ekologiški produktai paprastai tinkami naudoti žmonėms, turintiems jautresnę odą. Produktai, kurie pažymėti kaip tinkami kūdikiams, yra patys švelniausi.

Nepamirškite atsižvelgti ar švaros prekės turi kokybę patvirtinančius sertifikatus, bei patikrinti ar yra patikrinti dermatologų.

Taip pat verta atsižvelgti į produkto ekonomiškumą. Profesionalūs valikliai veikia geriau nei įprasti, tačiau yra brangesni. Jie skirti atlikti didelius valymo darbus ir užterštas vietas. Namų buitinė chemija gerai tinka bendram valymui ir namų priežiūrai.

Išsirinkite Jūsų poreikius atitinkančias švaros prekes greitai ir paprastai internetu ir mėgaukitės savo švariais ir blizgančiais namais!