Indaplovių tabletės

Dalli indaplovių tabletės - vokiška kokybė

Indai ir indų plovimas – nesibaigiantis kasdienės ruošos darbas. Indaplovė – neįtikėtinas išradimas, kuris sutaupo daug laiko ir energijos. Efektyvus indaplovės veikimas priklauso nuo tinkamų ploviklių naudojimo. Kaip pasirinkti patį efektyviausią ploviklį ir ekonomiškiausią variantą, yra didelis iššūkis.

Vokiškos Dalli tabletės ir kitos indų valymo priemonės daugelį metų tobulinamos, kuriamos pagal naujausias technologijas, kad būtų sveikos žmogui ir saugios aplinkai. Tai kokybė, kuri sutaupys pirkėjui laiko ir pinigų. Išbandykite Dalli indų plovimo priemones įsigydami jas patogiai internetu.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis indaplovių tabletes?

Didelė akcija priemonėms ir gausus pasirinkimas įvairiausių indaplovei skirtų priemonių apsunkina pasirinkimą. Kyla klausimai, kaip žinoti, kad viena ar kita priemonė yra efektyvi? Pakankamai gera? Kokybiška? Atlieka jai pavestą užduotį? Ar kaina adekvati?

Kaina dažnai nėra informatyvus kokybės ir efektyvumo rodiklis. Kiekvienas pirkėjas už prekes nenori permokėti, todėl būtina žinoti į ką atsižvelgti jas perkant.

Indaplovių tabletės (ar indaplovėms skirtas indų gelis) turi atlikti dvi užduotis: efektyviai pašalinti nešvarumus nuo indų ir turėti aktyvias medžiagas, kurios pašalina ploviklį nuo indų.

Dažnai ant indų plovimo tablečių būna įvairiausių užrašų – trys viename, penki viename, viskas viename ir panašiai. Kyla pagrįstas klausimas ar „dešimt viename“ tabletė atlieka savo užduotį geriau nei „trys viename“. Tokie užrašai parodo priemonių daugiafunkciškumą. Svarbiausia kas turėtų būti tabletės sudėtyje yra plovimo milteliai, druska ir skalavimo priemonė. Šie trys ingredientai yra privalomi.

Rinkdamiesi tarp įvairių skirtingų gamintojų ir kainų, ir siekdami sutaupyti, pasirinkite priemonę su minėtais trimis ingredientais. Paprastai produktai turintys savyje 5 ir daugiau komponentus „užkelia“ kainą.

Renkantis reikia pažvelgti į indų plovimo tabletes, be pagrindinių ingredientų įvertinkite ir gamintojo ekologiškumą bei reputaciją. Rinkitės iš tokių gamintojų, kurie pripažinti pardavimo lyderiai, kurie stebi produktų kokybę ir nuolat ieško naujų būdų ją pagerinti. Gamintojo reputacija ir produkcijos sertifikavimas, tai aukštos kokybės buitinės chemijos požymis.

Kokios sudėties indaplovių tabletes pasirinkti?

Komponentų skaičius yra svarbus, bet dar svarbiau naudojamų veikliųjų medžiagų rūšys ir kiekis. Nors indaplovėje švariu vandeniu plovikliai būna pašalinami, tačiau dalis gali vis tiek patekti į kūną. Taip pat ir į aplinką. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į sudėtį. Veiksmingas ir saugus ploviklis neturėtų turėti savyje tokių medžiagų kaip fosfatų, didelio kiekio chloro.

Fosfatai suminkština vandenį suaktyvina paviršiaus aktyviųjų medžiagų poveikį ir sumažina ploviklių vartojimą. Puikiai pašalina purvą ir apsaugo indaplovę, tačiau nėra saugūs aplinkai. Jie yra uždrausti naudoti Europoje.

Chloras yra naudojamas balinimui ir indų valymui, tačiau yra kenksmingas sveikatai, dėl to taip pat nebenaudojamas indų plovikliuose.

Indų plovimo priemonėse galima rasti tokių nekenksmingų medžiagų, kaip deguonies baliklių ir fosfonatų.

Jei priemonėje yra proteazės, tuomet ji puikiai šalins baltymų maisto likučius, amilazė – krakmolą, o lipazė – riebius nešvarumus.

Optimalu namie turėti kelių rūšių tabletes, jei šeimoje yra vaikų ar alergiškų asmenų. Vaikams ir alergiškiems žmonėms patariama indus plauti priemonėmis, kurios gaminamos iš natūralių ingredientų. Ekologiški ir natūralūs plovikliai neturi sudėtyje fosfatų, chloro, fosfonatų, anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų ir genetiškai modifikuotų produktų.

Tačiau yra indų, tokių kaip puodai, kepimo skardos, pjaustymo lentos, kurias būtina kartas nuo karto plauti stipresniais cheminiais plovikliais.

Su Dalli - blizgantys ir švarūs indai ranka pasiekiami!