Kavos aparatų nukalkintojai

HEITMANN kavos aparatų nukalkintojas 250 ml

HEITMANN kavos aparatų nukalkintojas 250 ml

Kaina: 5,50 €

Kavos aparatų nukalkintojai – kaip tinkamai nukaltinti?

Kavos aparatai – kaip ir kita technika, kuri naudoja vandenį, yra linkusi užkalkėti. Tam, kad kavos aparatas tarnautų ilgai ir gamintų tobulo skonio kavą, svarbu tinkamai jį prižiūrėti.

Kalkės kavos aparate gali sugadinti vandens padavimo linijas Jūsų aparate, padidinti energijos suvartojimą, taip pat kalkių nuosėdose kaupiasi nešvarumai ir mikrobai. Reguliarus ir savalaikis nukalkinimas padės išsaugoti ne tik kavos aparato „sveikatą“, bet ir Jūsų pačių.

Kada reikėtų atlikti kavos aparato nukalkinimą?

Kaip dažnai nukalkinti savo kavos aparatą nėra vieno teisingo atsakymo. Tai priklauso nuo daugelio priežasčių.

Pirmiausiai, nuo naudojamo vandens minkštumo. Apie savo vandens minkštumą / kietumą galite iš dalies spręsti pagal virdulyje liekančias kalkes arba galite atlikti vandens tyrimą. Kuo kietesnis vanduo, tuo daugiau kalkių.

Antra, priklauso nuo kavos aparato naudojimo dažnumo. Paprastai kavos aparatai duodą signalą kada yra laikas šalinti kalkių nuosėdas. Svarbu laikytis gamintojų instrukcijų ir nukalkinti aparatą kaip galima greičiau, kai jis informuoja apie būtiną nukalkinimą.

Jei jūsų kavos aparatas neturi tokios funkcijos ir neinformuoja apie susikaupusias kalkių nuosėdas, gali tekti aparatą nukalkinti kas tris ar šešis mėnesius, jei per dieną išgeriate iki kelių puodelių kavos ir gaminate kavą su minkštu ar vidutinio kietumo vandeniu. Jei vanduo kietas ar gaminate dažnai kavą – gali tekti aparatą nukalkinti kiekvieną mėnesį.

Kokias nukalkinimo priemones naudoti?

„HEITMANN“ kavos aparatų nukalkintojai gaminami iš natūralių gamtinių rūgščių, tokių kaip citrinos, obuoliai, vynas, pieno rūgštys, todėl yra patikimi ir ekologiški. Nukalkintojai tinkami visiems aparatams, kurių sistemose verdamas vanduo. Kokybiškus ir gera kaina pasižyminčius kavos aparatų nukalkintojus lengvai įsigysite internetu mūsų parduotuvėje.

HEITMANN specialus nukalkintojas kavos aparatams - skirtas automatiniams ir pusiau automatiniams aparatams, kurie gamina kavą iš pupelių, maltos kavos, kapsulių, tablečių ar pagalvėlių. Nukalkintojas puikiai pašalina iš sistemos kalkes, užtikrina aparato ilgaamžiškumą ir panaikina kvapus. Švarus kavos aparatas garantuoja puikų kavos skonį.

HEITMANN Bio greitasis nukalkintojas – itin greitas ir natūralus sprendimas pašalinti kalkes iš kavos, Espresso kavos aparatų, kavos automatų, virdulių, katilų ir t.t. Kavos aparatų nukalkintojai pasižymi natūraliomis veikliosiomis medžiagomis (pagamintas iš natūralių vaisių rūgščių), todėl reguliariai nukalkinami prietaisai tarnaus ilgai.

Jei Jūsų kavos aparatas turi pieno plakimo sistemą, nepamirškite reguliariai išvalyti pieno sistemos. Tam puikiai tiks Heitmann higieninis pieno sistemos valiklis, kuris iš kapučinatoriaus vidaus pašalins susikaupusius nešvarumus ir leis mėgautis tobulu pieno skoniu.

Kaip teisingai atlikti kavos aparatui nukalkinimą?

Kiekvienas kavos aparatas turi savo instrukciją ir rekomendacijas kaip atlikti reguliarius valymo darbus. Paprastai instrukcijoje yra nurodoma kur ir kiek reikia įpilti nukalkintojo. Taip pat skaitykite paties nukalkintojo instrukciją, kad nepasigamintumėte per stipraus ar per silpno tirpalo.

Klasikiniams kavos aparatams nukalkinti, nukalkintojo tiesiog įpilkite į vandens rezervuarą tiek, kiek nurodyta instrukcijoje ir perleiskite per prietaisą. Svarbu po priemonės panaudojimo du kartus perplauti prietaisą šviežiu vandeniu, kad sistemoje neliktų tirpalo.

Pusiau automatiniai ir automatiniai aparatai turi specialias nukalkinimo programas. Kavos aparatų nukalkintojai pilami į tokius aparatus laikantis gamintojo instrukcijų ir rekomendacijų.

 

Tegu Jūsų kavos aparatas tarnauja ilgai ir kava būna tobulo skonio!