Universalūs valikliai

Dasty universalus riebalų valiklis 1 l

Dasty universalus riebalų valiklis 1 l

Kaina: 4,50 €

Universalūs valikliai iš Vokietijos

Vokiečiai nuo senų laikų garsėja kaip itin tvarkinga tauta, tad nenuostabu, kad šios šalies gamintojai pasižymi patikimomis ir efektyviomis buitinės chemijos priemonėmis.

Universalus valiklis yra viena iš populiariausių prekių mūsų elektroninėje parduotuvėje. Šie valikliai tinkami naudoti beveik visiems paviršiams, yra pigūs, bet veiksmingi. Įsigykite mūsų universalius valiklius paprastai ir greitai internetu, ir įsitikinkite tuo patys.

Kaip išlaikyti namus švarius ir tvarkingus?

Kiekvienas namus turintis asmuo norėtų įsigyti stebuklingą priemonę, kuri užtikrintų kasdienę švarą namuose. Deja, tokia priemonė dar neišrasta.

Namus švarius ir tvarkingus išlaikyti daugeliui yra itin sunki užduotis. Kad ir kiek plautų, valytų ar šveistų – dažnai namai neteikia džiaugsmo ir harmonijos. Atrodo tik sutvarkei namus, išvalei visas pakampes, sudėliojai daiktus į vietas ir vėl netvarka. Daugeliui namų švaros palaikymas, tai tarsi „Sizifo darbas“. Tačiau yra būdų šį darbą palengvinti laikantis keleto paprastų patarimų.

Kad namai atrodytų tvarkingi, dažnai pakanka nuvalyti visus matomus paviršius ir pašalinti daiktų perteklių.

Kuo mažiau daiktų turėsite ant stalviršių, lentynose, ant grindų – tuo lengviau bus tuos paviršius prižiūrėti. Mažiau daiktų lygu mažiau laiko praleidžiame tuos daiktus valant nuo dulkių, nešvarumų, riebalų. Jei turite didelę smulkių suvenyrų kolekciją ar daug knygų, puikiai žinote, kiek laiko užtrunka pašalinti nešvarumus nuo šių paviršių.

Atsikračius nereikalingų daiktų, likę akiai mieli daiktai labiau matysis ir bus lengviau prižiūrimi. Taip pat bus lengviau rasti naudojamus produktus ir daiktus, kai neliks nereikalingų daiktų.  

Atsikratykite visų iš galiojimo išėjusių produktų. Saugokite save ir savo artimuosius. Ši taisyklė galioja ne tik maisto produktams. Daugelis šeimininkių pamiršta, kad buitinė chemija (universalūs valikliai, plovikliai ir t.t.) taip pat turi galiojimo laiką.

Dažniausiai naudojamiems paviršiams turėkite valiklius su natūraliais ingredientais. Universalus valiklis puikiai tiks virtuvės stalviršiams, vonios kambario paviršiams. Universalūs valikliai savo sudėtyje paprastai turi švelnesnius aktyvius komponentus (nei specialūs valikliai), kurie naikina didžiąją daugumą namuose pasitaikančių nešvarumų – kalkes, riebalus, mikrobus.

Universalūs valikliai tinkami palaikyti namuose kasdienei švarai, nes jų sudėtyje mažiau abrazyvių medžiagų, kurios gali veikti paviršius. Jie taip pat savo kaina būna pigesni, nei specializuoti valikliai.

Kai namai nebebus apkrauti nereikalingais daiktais, o paviršiai nuvalyti švelniais valikliais, namų tvarkymasis tuo nesibaigia. Svarbu išsiugdyti kelis įpročius, kurie padės ateityje. Vadovaukitės šiomis taisyklėmis ir namų tvarkymasis taps malonumu.

Pirma taisyklė – visada padėk į vietą. Kiekvienas daiktas turi turėti savo vietą, o padėtas į vietą jis bus lengviau randamas ir sutaupys laiko tvarkantis.

Antra taisyklė – jei išpurvinai / ištepei, iškart nuvalyk / sutvarkyk. Šviežios dėmės, keli trupiniai ar išsiliejęs vanduo lengvai ir greitai pašalinamos problemos. Užtruksite keletą minučių, o namai atrodys kaip po generalinės tvarkos.

Tikimės, kad šie paprasti patarimai ir mūsų švaros priemonės palengvins Jūsų buitį.