Valymo priemonės

Vokiška profesionali buitinė chemija namams

Gausus ir platus asortimentas įvairių namų valymo priemonių kartais gali ne tik džiuginti, bet ir kelti stresą. Kai tiek daug visokiausių priemonių, valiklių, skalbiklių, darosi vis sunkiau išsirinkti kokybišką ir efektyvią buitinę chemiją. Niekam nesinori leisti pinigus neefektyvioms, sveikatai kenkiančioms priemonėms.

Vokiška buitinė chemija sertifikuotas, kokybiškas ir efektyvus pasirinkimas. Valymo ir dezinfekavimo priemonės gaminamos naudojant natūralias veikliąsias medžiagas, tokias kaip sodą, natūralių vaisių rūgštis, tulžį, kad švelniai nuo paviršių ir iš tekstilės būtų pašalinti nešvarumai (riebalai, pelėsis, drėgmė) bei mikrobai.

Kaip išsirinkti tinkamą valymo priemonę?

Profesionalios valymo priemonės (skalbimo, plovimo, valymo, dezinfekcinės priemonės namams) gaminamos iš įvairiausių natūralių ir cheminių elementų. Namai – tai saugi erdvė, todėl svarbu valyti namus su saugiais sveikatai valikliais. Tradiciškai nuo senų laikų kaip namų valymo priemonės buvo naudojama soda, actas, citrinos ir kitų vaisių rūgštys. Gryna soda, tulžis ar citrinų rūgštis – vis dar puikus sprendimas, o priemonės su jomis itin populiarios. Tai efektyvios valomosios ir dezinfekcinės priemonės namams.

Natūralūs valikliai namams

Vokiška buitinė chemija pasižymi sertifikuota kokybe ir saugumu. Profesionalios valymo priemonės gaminamos pagal senas tradicijas ir iš natūralių medžiagų – priemonės tinkamos tobulai namų priežiūrai.

-        Soda ir valikliai su soda

Buityje naudojama soda būna dviejų rūšių – valgomoji (natrio hidrokarbonatas) ir skalbiamoji (natrio karbonatas arba kalcinuota soda). Valgomoji soda puikiai valo ir šveičia paviršius, naikina kvapus, minkština vandenį. Skalbiamoji itin gerai šalina dėmes, riebalus, minkština vandenį, bei tinka valyti sienas, plyteles, kriaukles ir vonias.

Gaminant natūralias valymo priemones namams, dažnai soda būna maišoma su actu. Soda reaguodama su actu puikiai skaido riebalų daleles ir nešvarumus, todėl jie lengviau nusivalo.

-        Citrinos rūgštis ir citrinos rūgšties valikliai

Citrina – naudojama ne tik gaminant maistą, bet ir buityje. Citrinos rūgštis yra viena iš stipriausių maistinių rūgščių, kuri puikiai naikina bakterijas ir šalina kalkes. Kalkių nuosėdas galite šalinti gryna citrinos rūgštimi (praskiesta) arba naudoti specialius dar efektyvesnius valiklius su citrinos rūgštimi. Beveik visi nukalkintojai gaminami iš citrinos rūgšties, nes jos veikimas greitas ir efektyvus, be to sveikatai saugus. Keletas šaukštelių citrinos rūgšties į  pilną vandens virdulį, užviriname vandenį ir paliekame. Po kiek laiko – virdulyje neliks kalkių ir jis vėl atrodys kaip naujas. Virdulį praskalaujame šviežiu vandeniu ir galime naudoti.

Citrinos rūgštimi puikiai nukalkinsite indaploves, kavos aparatus, skalbimo mašinas, virdulius. Buitinė chemija su citrinos rūgštimi puikiai pašalins nuosėdas nuo vonios ir virtuvės paviršių, vandens maišytuvų, dušo galvučių, lygintuvo. Puikus sprendimas naudoti citrinos rūgštį šalinant kavos ar arbatos žymes nuo indų paviršių.

-        Ūkinis muilas

Ūkinis muilas – tai natūralus produktas, tinkamas naudoti namuose, šalinti dėmėms, skalbti, praustis. Tinkamas net jautriai odai, nesausina jos. Ne taip kaip senieji ūkiniai muilai, Dalli kompanijos muilas pasižymi subtiliu kvapu.

Kokios būtiniausios valymo priemonės namuose?

Daugiausiai priežiūros namuose reikalauja trys erdvės – virtuvė, vonia ir tualetas. Jų tvarkymas užima daugiausiai laiko ir reikalauja daugiausiai pastangų. Šiose erdvėse būtina užtikrinti maksimalią švarią, todėl svarbu, kad paviršiai būtų švarūs nuo kalkių ir patogenų, juose naudojama buitinė technika būtų tinkama naudoti (išvalyta). 

-        Universalus paviršių valiklis

Universalūs paviršių valikliai puikus sprendimas lengvai valomiems ir didelio dėmesio nereikalaujantiems plotams – stalviršiams, baldams, plytelėms. Tam puikiai tiks natūralūs plovikliai su soda, citrinos rūgštimi. Heitmann, Dasty, Dalli kompanijos siūlo didelį pasirinkimą universalių paviršių valiklių tinkamų visiems paviršiams. Labiau specializuoti valikliai voniai ar virtuvei – dar geresnis pasirinkimas, nes jie skirti konkrečiai sprendžiamai problemai (riebalams šalinti ar kalkėms, dezinfekuoti paviršius).

-        Kalkių valiklis

Nukalkintojai – viena iš būtiniausių priemonių namų švaros priemonių arsenale. Be jų, neįsivaizduojamas namų švaros palaikymas. Nukalkintojai gaminami įvairiais pavidalais – valikliai, purškikliai, skysti, milteliais, gelio formomis. Taip pat gaminami įvairiems paviršiams ir daiktams valyti. Vieni nukaltintojai tiks valyti vonios paviršius, kiti nerūdijančio plieno kriaukles ir vandens maišytuvus, trečius būtina naudoti buitinių prietaisų nukalkinimui. Vokiška buitinė chemija pasižymi valymo priemonėmis, kurios tausoja prietaisus.

-        Unitazo valiklis

Unitazas (WC) – bakterijų ir nešvarumų kaupimosi vieta. Tualeto valiklis – yra būtina priemonė gaivai ir švarai palaikyti tualete. Unitaze itin greitai veisiasi visokie patogenai, mikrobai, nes jiems susidaro idealios sąlygos. Svarbu reguliariai prižiūrėti ir valyti unitazą ir erdvę aplink (leidžiant vandenį mikrobai pasklinda už unitazo ribų). Taip pat nepamirškite, kartas nuo karto unitazo valiklyje palaikyti unitazo šepečio.

-        Grindų plovimo priemonė

Grindys – vienas iš didžiausių namie esančių paviršių, kurios traukia dulkes, purvą, nešvarumus. Rinkdamiesi grindų valymo priemones namams atsižvelkite į savo grindų medžiagą. Skirtingoms grindims reikalinga skirtinga priežiūra ir priemonės.

-        Langų valiklis

Langai, veidrodžiai, durų ir spintų stiklai – dar vienas paviršius, kurį būtina valyti, kad namai blizgėtų. Profesionalios valymo priemonės langams padeda lengviau nuvalyti stiklą, nepalieka ruoželių. Dažnai tokie valikliai pasižymi antistatinėmis savybėmis, todėl užtikrina, kad ant stiklų lėčiau kaupsis dulkės.

-        Dezinfekcinės priemonės namams ir dezinfekantai

Itin populiari ir reikalinga priemonė / priemonės. Ten kur drėgmė, nešvarumai ir nuolat naudojami paviršiai – privaloma ne tik juos valyti, bet ir dezinfekuoti. Taip pat svarbu nepamiršti naudoti rankų dezinfekantus, dezinfekavimo priemones daiktams (pulteliams, telefonams, klaviatūroms ir pan.).

Specializuotos namų valymo ir švaros priemonės

Specialius poreikius tenkinančios valymo priemonės namams nėra privalomos turėti, tačiau būtinos, jei susiduriate su tam tikra specifine problema, kurios universalūs valikliai neišsprendžia.

Tokios problemos gali būti drėgnose namų vietose įsiveisęs pelėsis ar priskretusi orkaitė / grilis / židinys. Švaros priemonių „krepšelyje“ nepamaišys tokia buitinė chemija kaip tekstilės impregnatoriai, dezinfekuojančios servetėlės ar dėmių išėmėjai iš audinių.

Profesionalios valymo priemonės internetu

Namų valymo priemonės internetu užsakomos labai lengvai ir greitai. Susirinkite savo mėgiamų ir efektyvių švaros prekių krepšelį ir paspauskite apmokėti. Prekės gera kaina ir vokiška kokybė garantuota!