Skalbimo priemonės

Profesionalios skalbimo priemonės iš Vokietijos

Vokiški skalbimo reikmenys – kokybės ir saugumo garantas. Jie užtikrina, kad rūbai ir namų tekstilė bus švarūs, kvapnūs ir blizgantys.

Kokias skalbimo priemones verta išbandyti?

Parduotuvėse tiek daug visokių priemonių – skalbikliai pūkams, sportiniams drabužiams, balikliai užuolaidoms, ir pan. Susipažinkite su dažniausiai pasitaikančiomis ir populiariausiomis priemonėmis.

Skalbimo reikmenys: milteliai, skystos skalbimo priemonės

Dažnai kyla klausimas, ar svarbu kokią skalbimo priemonę pasirenkame skalbti? Atsakymas, vienareikšmiai taip. Kad tinkamai pasirinkti skalbimo priemonę svarbu išsiaiškinti kokia priemonė geriausiai tinka skalbiamiems audiniams bei kokie yra individualūs pageidavimai. Tinkamai parinkta priemonė pašalina nešvarumus ir dėmes iš audinių. Pageidaujant, gali turėti gaivius kvapus, atnaujinti ar paryškinti spalvą, apsaugoti medžiagą. Skalbimo priemonių galima įsigyti įvairių formų – milteliais, skystas, kapsulėse.

Skysti skalbikliai efektyviai pašalina maisto, riebalų ar aliejaus dėmes. Dėl savo skystos konsistencijos greičiau tirpsta vandenyje. Skalbiant šaltame vandenyje paprastai efektyvesni nei skalbimo priemonės milteliu pavidalu. Skystos priemonės dažnai būna skirtos specifiniams tikslams: skalbikliai sportiniams batams, pūkų ir pūkiniams rūbams, sportiniams rūbams.

Skalbimo milteliai puikus pasirinkimas skalbiant kasdienius ir darbo drabužius, ypač efektyvūs aukštesnėje temperatūroje.

Kapsulės – itin patogus sprendimas. Nėra rizikos perdozuoti skalbiklio, lengva naudoti ir patogu laikyti.

Skalbinių minkštikliai

Skalbinių minkštikliai puikus pasirinkimas norintiems namuose turėti minkštus ir gaiviai kvepiančius skalbinius. Svarbu išsirinkti sau malonius kvapus ir stebėti ar naudojamas minkštiklis nedirgina odos. Minkštikliai netinkami skalbti elastano ar lykros turinčius audinius.

Balikliai

Balikliai yra specifinė priemonė, kuri šalina dėmes iš drabužių, tuo pačiu pašalindama ir spalvą. Baliklis sukuria cheminę reakciją su dėme, kuri ją suskaido ir pašalina iš drabužių. Jis taip pat balina ir skaistina baltus drabužius. Sprendžiant, kurį baliklį naudoti skalbiniams, galima rinktis tik dvi pagrindines baliklių rūšis: chloro ir deguonies baliklius.

Lyginimui ir džiovinimui / Priemones lyginimui ir džiovinimui

Reikmenys lyginimui ir džiovinimui paprastai naudojami minkštinti medžiagą, palengvinti jos džiovinimą bei lyginimą. Daugelis tokių priemonių turi savyje arba minkštinimo medžiagų, arba krakmolo.

Spalvų apsaugai

Dažnas spalvotų ir baltų skalbinių skalbimas gali išblukinti audinį. Balti skalbiniai dažnai tampa pilki arba pageltuonuoja. Norint atgaivinti ar paryškinti spalvas, rekomenduojama naudoti speciali priemones apsaugoti spalvas bei jas atnaujinti.

Dėmių valikliai

Dėmių valikliai – jų asortimentas yra gausus. Nuo universalių dėmių išėmėjų iki specifinėms dėmėms skirtų priemonių. Galima rinktis iš ekologiškos priemonės arba cheminės.

Kodėl verta pirkti skalbimo priemones internetu?

Skalbimo priemonių pirkimas internetu sutaupys laiko, energijos ir pinigų. Parduotuvė tiesiog Jūsų namuose. Vos per keletą minučių susikrausite savo asmeninį prekių krepšelį ir gausite prekes tiesiai į namus. Ar ne nuostabu?

Nebereikia laiko gaišti važiuojant į parduotuvę, vaikštant po ją ir renkantis. Visą tai galite padaryti maloniai gurkšnodami kavą savo namų aplinkoje bet kokiu oru ir bet kokiu paros laiku. Taip pat nebereikia eikvoti energijos patiems nešiojant išsirinktas prekes – jos bus atvežamos tiesiai į namus. Kitas privalumas – sutaupomi pinigai, nes internetinėse parduotuvėse prekių kaina būna ženkliai mažesnė, o atlikus didesnį užsakymą – prekės bus pristatomos nemokamai.