Balikliai

Balikliai iš Vokietijos

Balta spalva visada madinga. Bet ne pilkai / geltonai balti rūbai. HEITMANN balinimo priemonės baltiems audiniams – rūbams ir namų tekstilei, yra geriausias sprendimas paryškinti audinio baltumą. Reguliariai balinant savo drabužius galėsite ilgai jais mėgautis, nes jums nereikės pirkti naujų.

Įsigykite Heitmann skalbimo priemones ir užsitikrinkite, kad skalbiniai bus akinančiai balti.

Kodėl balti audiniai pilkėja?

Tam yra daug priežasčių.

Pirmiausiai, skalbiant su kitais tekstilės gaminiais, jų dažai persikelia ant baltų drabužių. Taip pat kalkių nuosėdos ir nešvarumai nusėda ant audinio skalbimo metu ir sumažina baltų skalbinių spindėjimą. Baltas audinys mažiau atspindi ant jo krentančią šviesą. Dėl to skalbiniai atrodo geltoni arba pilki.

Kaip baltus audinius vėl padaryti baltais?

Balti audiniai turi polinkį nešiojami ir skalbiami papilkėti arba pageltonuoti. Norint išlaikyti jų ryškumą ir baltumą, nepakaks jų skalbti vien įprastais milteliais ar skalbikliais. Nešvarumus iš audinių pašalina ne tik skalbikliai, bet ir aukšta temperatūra. Norint, kad skalbiniai būtų balti ir švarūs, rekomenduojama skalbinius skalbti bent 60 laipsnių temperatūroje. Taip pat, jei baltų skalbinių neturite itin daug ir jų neapsimoka skalbti atskirai nuo spalvotų, naudokite specialias servetėles skalbiant, kad sulėtintumėte baltų audinių pilkėjimo procesą.

Ne visus baltus skalbinius galima skalbti aukštoje temperatūroje. Ypač negerai aukšta temperatūra skalbiniams turintiems savyje lykros ar elastano. Tam puikiai tiks įvairių rūšių balinimo priemonės baltiems audiniams.

Kokį baliklį pasirinkti?

Tekstilės audiniai būna gaminami iš skirtingų medžiagų. Kai kurie gaminiai, kaip apatinis trikotažas, būna gaminami iš keleto rūšių medžiagų, kurios reikalauja specialios priežiūros.

Balikliai užuolaidoms

Dieninės baltos užuolaidos paprastai gaminamos iš lengvos, švelnios, lengvai krintančios medžiagos, kuri turi apsaugas nuo saulės spindulių. Jų skalbimui ir balinimui rekomenduojama naudoti specialias priemones, kad gerosios medžiagos savybės ir užuolaidų forma liktų nepakitusi.

Rekomenduojama dieninėms užuolaidoms balinti rinktis specialius užuolaidų baliklius.

Balinimo priemonės jautriems audiniams

Tokios jautrios medžiagos kaip šilkas, vilna ir panašios taip pat gali būti balinamos. Tačiau prieš balinant jas, svarbu perskaityti rūbų skalbimo instrukciją, bei pasirinktos balinimui priemonės rekomendacijas. Svarbu pasirinkti tokį baliklį, kurio etiketėje būtų pažymėta, kad jis skirtas balinti to tipo medžiagą. Juk niekam nesinori sugadinti savo rūbų ar kitų tekstilės gaminių.

Balikliai visiems baltiems audiniams

Taip pat rinkoje yra gausu universalių baliklių baltiems audiniams, kurie puikiai išbalina marškinius, patalynę, apatinį trikotažą ir viską kas baltą. Kartais baltoms medžiagoms prireikia specialios priežiūros. Kai kurios dėmės sunkiai išskalbiamos net stipriausiais balikliais, todėl jei mėgstate baltą spalvą ir turite daug baltos spalvos rūbų, nepagailėkite investuoti į specialius dėmių išėmėjus iš baltų audinių.

Kodėl verta baliklius pirkti internetu?

Greitas ir patogus apsipirkimas garantuotas. Apsipirkite mūsų svetainėje saugiai ir ekonomiškai. Sutaupykite ne tik laiko, bet ir gera kaina įsigykite Jums reikalingų prekių.