Dėmių valikliai

Efektyvūs dėmių valikliai iš Vokietijos gera kaina

Sunku išvengti dėmių, ypač turint vaikų, tačiau yra paprastų būdų jas pašalinti. Taigi nepergyvenkite, kai pamatysite raudono vyno, tepalo ar makiažo paliekamas žymes. Norėdami greitai ir lengvai pašalinti dėmes, pasinaudokite mūsų patarimais.

Ką reikia žinoti apie dėmių šalinimą?

Yra trys pagrindiniai dėmių tipai: riebalų dėmės, spalvotos dėmės ir pigmentinės dėmės / purvo dėmės. Kartais dėmė patenka į daugiau nei vieną kategoriją. Vienas iš tokių pavyzdžių yra pomidorų padažo dėmė, susidedanti iš riebalų ir dažų.

Turbūt geriausias patarimas šalinant dėmes yra kuo greičiau apdoroti atsiradusią dėmę, kol dėmė neįsigėrė į audinį.  Spalvotas dėmes reikia valyti kuo greičiau. Jei esate išvykęs, bent jau praskalaukite dėmę švariu vandeniu. Taip pat galite pabandyti ant dėmės užberti šiek tiek gazuoto mineralinio vandens.

Skirtingoms dėmių rūšims reikia skirtingų valymo būdų. Raudonojo vyno dėmė ar riebalų dėmė? Ne kiekvienas produktas gali pašalinti abiejų tipų dėmeles. Verta galvoti apie dėmę, kurią norite valyti. Dėmių valiklis turi būti parenkamas pagal dėmės tipą.

Kaip geriausiai pašalinti tepalų ir aliejaus dėmes?

Šias dėmes geriausiai šalina dėmių valiklis, kuris turi paviršinio aktyvumo medžiagų, kurios iš pluošto išskiria riebalus ir juos emulsina (išsklaido vandenyje).

Mes rekomenduojame Dalli universalius miltelius ir HEITMANN produktus su tulžimi bei Oxi linijos produktus.

Kaip geriausiai pašalinti spalvotas dėmes?

Daug dėmių atsiranda nuo natūralių dažiklių, kurie yra vaisiuose, daržovėse, maisto produktuose, kavoje, arbatoje ir raudonajame vyne. Dėmių valiklis, turintis aktyvaus deguonies savyje itin gerai pašalina tokias dėmes. Aktyvus deguonis taip pat veiksmingai pašalina geltonumą ir nikotino dėmes iš skalbinių.

Su Dalli produktais bei HEITMANN dėmių druska ar Oxi produktais pašalinsite geltonumą iš baltų skalbinių. Dėmių valikliai, kurie šalina geltonumą iš baltų skalbinių, turi savyje baliklio, todėl rekomenduojame HEITMANN dėmių druską ar Oxi produktus nenaudoti su spalvotais skalbiniais (išblukins spalvą).

Kaip geriausiai pašalinti pigmentacijos ir purvo dėmes?

Pigmentai yra spalvotos medžiagos, kurios netirpsta vandenyje. Daugeliu atvejų pigmentacijos dėmėse taip pat yra riebalų. Šias dėmes sukelia, pavyzdžiui, kosmetikos gaminiai, tokie kaip pagrindas, pudra, akių šešėliai ir lūpų dažai, taip pat kakava, purvas ir dirvožemis. Pigmentines dėmes ir purvo dėmes gali ištirpinti paviršinio aktyvumo medžiagos, pvz., muilas.

Dalli ūkinis muilas ar HEITMANN Gall dėmių išėmiklis muilas idealiai tinka šioms dėmėms išvalyti.

Kas geriausiai pašalina mišrias dėmes?

Mišrios dėmės susideda iš įvairių rūšių dėmių, pavyzdžiui, dažų ir riebalų. Į šią kategoriją patenka dėmės, kurias sukelia padažai, žolė ir ledai, kaip ir dauguma spalvotų pigmentinių dėmių. Efektyviausias mišrių dėmių valiklis yra priemonės su tulžimi arba aktyviuoju deguonimi.

Rekomenduojamas rūbams dėmių valiklis yra Dalli universalūs milteliai arba ūkinis muilas. Taip pat maišytas dėmes puikiai pašalins HEITMANN dėmių druska arba kuris nors Oxi produktas.

Dalli dėmių valikliai

Galingi Dalli dėmių išėmėjai yra pritaikyti šalinti įvairiausių tipų dėmes. Tai itin patogi ir universali formulė palengvinanti buities darbus. Universalios priemonės aktyviai veikia jau nuo 20 °C temperatūroje, tuo pačiu taupo energiją ir saugo aplinką.

Heitmann dėmių valikliai

Heitmann dėmių išėmėjai visiems atvejams. Išima kvapus, praktiškai visas dėmes ir išbalina pageltusius audinius. Heitmann bet kuris dėmių išėmiklis pasižymi veiksmingomis dėmių šalinimo savybėmis, yra natūralus, paprastas naudoti ir pasižymintis gera kaina.

Užsisakykite šių priemonių internetu ir įsitikinkite patys jų poveikiu.