Priemonės lyginimui ir džiovinimui

Vokiškos priemonės lyginimui ir džiovinimui

Skalbinių skalbimas, džiovinimas ir lyginimas yra vienas iš labiausiai varginančių namų ruošos darbų. Kiekvienas iš mūsų norime atrodyti gražiai ir komfortiškai. Netinkamai išskalbti ir prižiūrimi rūbai, netinkamai išdžiovinti ar neišlyginti drabužiai pasitikėjimui savimi ir įvaizdžiui taškų nepridės.

Tačiau vien rūbų priežiūra užsiimti negalime, todėl yra sukurta visokių priemonių palengvinti šią kasdienę užduotį. Vienas iš varginamų namų ruošos darbų yra lyginimas. Tai reikalauja nemažai laiko ir pastangų. Tinkamos priemonės lyginimui ir džiovinimui gali padėti palengvinti ruošos darbus.

Įsigykite internetu mūsų svetainėje lyginimo ir džiovinimo prekes gera kaina ir sutaupykite laiko ne tik rūbų priežiūroje, bet ir bendrai namų ruošoje.

Kaip lengviau lyginti ir džiovinti skalbinius?

Drabužių išvaizda priklauso ne tik nuo tinkamos drabužių priežiūros, bet ir nuo drabužio sudėties. Kuo kokybiškesnius drabužius pirksite, tuo tikėtina, kad bus lengviau juos prižiūrėti ir jie ilgiau išlaikys pirminę formą ir išvaizdą.

Drabužius privalu skalbti pagal drabužių etiketėse nurodytas rekomendacijas. Taip išvengsite priešlaikinio drabužių susidėvėjimo ar net sugadinimo.

Jei skalbiniai yra itin glamžūs ir sunkiai išlyginami, skalbiant naudokite skalbinių minkštiklius. Minkštikliai ne tik padaro skalbinius minkštus, bet ir padeda juos lengviau lyginti, skalbiniai nesielektrina.

Skalbiniams, kuriuos galima džiovinti skalbimo mašinoje-džiovyklėje rekomenduojama naudoti specialias skalbinių džiovyklės servetėles (tarkim, Dalli skalbinių džiovyklės servetėlės), kurias reikia į būgną įmesti prasidėjus džiovinimo procesui. Šiose servetėlėse yra minkštiklio, todėl papildomai jo dėti skalbiant nebereikia. Servetėlės, tai puikios priemonės lyginimui ir džiovinimui, kurios yra pakankamai naujas ir daug kam dar negirdėtas sprendimas.

Drėgnus skalbinius rekomenduojama prieš džiovinant džiovykloje iškratyti, kad susidarytų kuo mažiau bangų ar kantų. Lengvus drabužius, tokius kaip marškinius ar bliuskeles galima iškračius kabinti ant pakabos ir leisti jiems išdžiūti. Ant pakabos pakabintus rūbus bus lengviau lyginti, nes džiūstant papildomai audinys nesusilankstys, o drėgmė judėdama žemyn audiniu šiek tiek jį ir išlygins. Ant pakabų nerekomenduojama džiovinti sunkių audinių, linkusių išsitampyti – megztinių, džemperių.

Lyginant lygintuvu sausus skalbinius patariama naudoti garų funkciją arba skalbinius apipurkšti vandeniu. O itin sunkiai lyginamus sausus audinius padės išlyginti specialios priemonės su krakmolu (tarkim, Dalli Duo lyginimą lengvinanti priemonė su krakmolu), kuri palaiko audinio formą. Itin gerai tokia priemonė sustandina kalnierius, rankogalius, rūbų kraštus, kantus.

Atrodykite gražiai ir prabangiai, su puikiai išlygintais rūbais!