Skalbimo milteliai

Vokiški skalbimo milteliai – geriausi skalbimo milteliai!

Niekas nesiginčys, kad vokiška prekė yra kokybės garantas. Namų švaros ir skalbimo priemonės – ne išimtis. Vokietijos gamintojai gamindami skalbimo priemones naudoja naujausias technologijas ir kokybiškas žaliavas. Skalbiamieji milteliai ne tik sugeba pašalinti nešvarumus iš medžiagų, bet ir savo sudėtimi yra saugūs naudoti net žmonėms, kurie turi alergijas.

Vokiškų skalbimo miltelių privalumai

Skalbimo milteliai turi pasižymėti keliomis savybėmis, kad būtų galima juos laikyti gerais ir kokybiškais. Jie turi būti aukštos kokybės, t.y., atlikti savo skalbimo funkciją, ir būti saugūs žmogui ir aplinkai. Mūsų svetainėje parduodami išskirtinai 100 procentų šias savybes atitinkančios skalbimo priemonės.

Vokiški skalbimo milteliai turi daug privalumų lyginant su kitų šalių gaminamomis švaros priemonėmis.

Vokiški skalbimo milteliai ir technologija, kuria jie kuriami nenaudoja žmogaus sveikatai pavojingų ingredientų, todėl naudojant net universalius skalbimo miltelius retai sukeliama alergija ar kitaip pakenkiama naudotojo sveikatai. Skalbiamieji milteliai retai kada sukelia odos dirginimą.

Vokietijos gamintojai užtikrina griežtą kokybės kontrolės sistemą, jų produkcija yra sertifikuojama. Visos skalbimo priemonės yra tikrinamos ir atitinka aukščiausius reikalaujamus standartus.

Taip pat Vokietijoje jau daugiau nei dešimtmetį griežtai reglamentuotas fosfatų naudojimas, todėl Vokietijos gamintojų švaros priemonėse jų nerasite arba rasite tik labai mažus leistinus jų kiekius. Fosfatai anksčiau buvo naudojami minkštinti vandeniui ir gerinti skalbimo savybes, tačiau jie teršia aplinką, todėl skalbimo priemonėse nebenaudojami.

Skalbimo milteliai taip pat pasižymi tuo, kad padeda užtikrinti, kad audinių spalvos skalbimo metu nepakis. Beveik visos skalbimo priemonės užtikrina audinių spalvų apsaugą.

Vokiškų skalbimo miltelių asortimentas yra itin platus, nuo universalių skalbimo miltelių iki specializuotų. Skalbimo miltelių rasite bet kokiems gyvenimo atvejams – vilnai, šilkui, užuolaidoms, sportinei aprangai ir t.t. Skalbimo miltelius labai patogu įsigyti internetu. Internetinėse svetainėse kokybiškų Vokietijos gamintojų skalbimo priemonės būna itin gera kaina.

Vokiški skalbiamieji milteliai taip pat pasižymi tuo, kad juos galima įsigyti įvairiais kiekiais ir įvairios koncentracijos. Galima rasti itin ekonomiškų variantų, kurių vienos pakuotės pakanka daugiau nei 100 skalbimų. Dėl savo kokybės ir koncentracijos, skalbimo milteliai gerai atlieka savo darbą tiek šaltame vandenyje, tiek karštame.

Vokiški skalbimo milteliai – naudinga informacija

Vokietijos gamintojų prekės pasižymi aukšta kokybe, tačiau reikia nepamiršti, kad tai yra buitinė chemija, todėl rekomenduojama pirmą kartą naudojant bet kokią švaros priemonę atkreipti dėmesį į neįprastas kūno reakcijas. Alergijos gali kilti naudojant net ekologiškus skalbimo ploviklius.

Universalūs aukščiausios kokybės milteliai įveikia daugelį kasdienėje buityje atsirandančių nešvarumų, bet jie gali neišimti visų dėmių. Rekomenduojama naudoti saugius žmogui ir aplinkai baliklius ar kitas dėmių valymo priemones, kad užsitikrintumėte, kad jūsų skalbiniai būtų švarūs.

Kiekvieno gamintojo pakuotėje rasite skirtingus miltelių dozavimo instrukcijas. Daugelis vokiškų skalbimo priemonių yra labai koncentruotos ir perdozavimas priemonių gali pakenkti ne tik audinio struktūrai, bet ir skalbimo mašinai.

Vokiški skalbimo milteliai – apžvalga

Tiek daug privalumų turi vokiškos skalbimo priemonės, bet kokius išsirinkti? Svarbu rinktis skalbimo priemones pagal audinio tipą ir nešvarumo lygį. Svarbiausia pasirinkti tokias priemones, kurios įvykdys savo tikslą, bus efektyvios ir apsaugos audinį nuo nepageidaujamo chemikalų poveikio. Svarbu pasirinkti tinkamą priemonę, kad netektų keletą kartų skalbti to paties audinio.

Lengvai ir vidutinio nešvarumo skalbiniams skalbti rekomenduojama rinktis universalius skalbimo miltelius. Skalbiniams, kurie neturi sunkiai išskalbiamų ir įsisenėjusių dėmių puikiai tiks Dalli universalūs skalbiamieji milteliai.

Dalli Activ universalūs skalbimo milteliai su dėmių išėmėju sukurta kasdieniam naudojimui, skalbiniams, kurie nereikalauja išskirtinės priežiūros. Tai viena iš populiariausių ir perkamiausių skalbimo priemonių tinkama skalbti spalvotus ir baltus audinius. Activ skalbiklius galima įsigyti tiek miltelių forma, tiek skysto skalbiklio, tiek kapsulėmis – kiekvienam vartotojui pagal skonį.

Tiems, kurių oda linkusi sudirgti ar turintiems alergijų, Dalli sukūrė specialią liniją Med. Med universalūs skalbiamieji milteliai, kurie neturi kvapiųjų medžiagų, alergenų, dažiklių, bet taip pat puikiai išskalbia išskirtinės priežiūros nereikalaujančius audinius. Puikiai išskalbs tiek baltus, tiek spalvotus skalbinius.

Mėgstantiems gaivius aromatus ir tobulą švarą Dalli siūlo naudoti Wohlfuhl universalius skalbimo miltelius su specialia formule, tinkančia skalbti baltus ir spalvotus skalbinius.

Ar skalbiniai balti, ar juodi, ar spalvoti – Dalli turi sukūrus specialias skalbimo priemones paryškinti kiekvieno audinio spalvą.

Norintiems išlaikyti savo skalbinius itin baltus, be dėmių Dalli sukūrė specialią formulę, kuri negadina audinio, bet išryškina tai, kas svarbiausia - Dalli White Wash skystą skalbiklį. Visi balti ir šviesūs audiniai bus akinamai balti. O itin jautriems baltiems skalbiniams, tokiems kaip apatinis trikotažas, marškiniai, baltos užuolaidos ir kitokie šviesūs ir švelnūs audiniai – speciali skalbimo priemonė Evidur. Evidur tinkama skalbti rankomis ir mirkyti audinius.

Net dažnai skalbiant su aukščiausios kokybės skalbimo milteliais, spalvoti audiniai yra linkę netekti savo pirminės spalvos, išblukti. Dalli Color linija sukurta būtent to išvengti, su dviguba apsauga. Net dažni skalbimai neišblukins spalvos, išims dėmes ir audiniu, bet tuo pačiu apsaugos audinį nuo susidėvėjimo. Color skalbiklius galima įsigyti tiek miltelių forma, tiek skysto skalbiklio, tiek kapsulėmis – kiekvienam vartotojui pagal skonį.

Dalli Fein&Color skystas skalbiklis – dar aktyvesnė formulė, ryškių spalvų ploniems spalvotiems audiniams skalbti. Šis skalbiklis ne tik apsaugos medžiagą nuo išblukimo, bet taip pat pašalina be žymių visus nešvarumus ir dėmes.

Unikali Dalli skalbimo ir džiovinimo priemonė - skalbinių džiovyklės servetėlės. Tai puiki audinio minkštinimo priemonė, kuri apsaugos jūsų skalbinius nuo elektrinimosi. Taip pat užtikrina, kad po džiovinimo audiniai bus gaivūs, švarūs ir lengviau lyginami.