Skystos skalbimo priemonės

Skystos skalbimo priemonės internetu iš Vokietijos

Vokiški skysti skalbikliai – kokybiškos ir saugios priemonės visiems. Paprastai ir greitai įsigykite jums tinkamas skalbimo priemones internetu gera kaina. Šios priemonės gaminamos Vokietijoje, laikantis aukščiausių standartų, todėl jų efektyvumas garantuotas.

Skalbimo priemonių tipai: ką vertėtų išbandyti?

Skalbimo priemonės būna įvairios: skalbimo milteliai, skalbikliai, kapsulės, dėmių išėmėjai, minkštikliai ir daug kitų. Kiekvienas iš šių tipų atlieka savo funkciją ir naudojamas pagal paskirtį efektyviai skalbia, minkština ir saugo audinį.

Kokią skalbimo priemonę pasirinkti ir kurią išbandyti priklausys nuo to, su kokiais skalbimo sunkumais ir kasdieniais iššūkiais susiduriate. Ryškių spalvų ir plonų, švelnių audinių mėgėjai rinksis kitokias skalbimo priemones nei darbinių, storos medžiagos dėvėtojai. Ekologija ir tvaria aplinka besirūpinantys naudotojai rinksis tik ekologiškus ir natūralius skalbiklius, kai tuo tarpu jautrią odą, kūdikius ir alergiją turintys asmenys teiks pirmenybę bekvapiams, be konservantų ir jautriai odai pritaikytus skalbiklius.

Žinodami savo poreikius ir vertybes, lengviau galėsite išsirinkti ir išbandyti Jums tinkančias skalbimo priemones. Vokiškos skystos skalbimo priemonės pasižymi ne tik kokybe, bet ir gausa. M9sū parduotuvėje vokiškų skalbiklių asortimentas itin platus, čia ras sau tinkamus kiekvienas.

Ką reikia žinoti naudojant skystus skalbiklius?

Dažnai kyla klausimas, kurią skalbimo priemonę pasirinkti: miltelius ar skystą skalbiklį? Tai dažnai priklauso nuo to, kokioje temperatūroje bus skalbiama, skalbiama rankomis ar skalbimo mašina, kokia medžiaga bus skalbiama, ar tai spalvotas audinys ar baltas, ir daug kitų niuansų. 

Skystas skalbiklis, lyginant su skalbimo milteliais, yra didesnės koncentracijos skalbimo priemonė. Gelis švelniai veikia audinį, todėl tinka kasdieniam skalbimui, o tirpsta vandenyje nuo 30 C, skirtingai nei milteliai, kurie pradeda veikti nešvarumus aukštesnėje temperatūroje.

Juos rekomenduojama rinktis tuomet, kai skalbiama kasdien (arba labai dažnai). Jie paprastai būna specializuoti, todėl tinkami švelniems, ploniems audiniams, kuriems padeda išlaikyti spalvą ir minkštumą. Taip pat priemonė gali būti naudojama skalbiant vaikiškus drabužius.

Ši priemonė padeda taupyti pinigus, nes ja galima skalbti žemesnėje nei 60C temperatūroje. Gelį lengva laikyti ir naudoti. Dažnai galima rasti ekologiškų skalbiklių, kurie patekę į aplinką greitai suyra. Tai puikus sprendimas subtiliems audiniams, tokiems kaip vilna, šilkas.

Tiesa, jais nerekomenduojama skalbinių plauti rankomis, nes jie efektyviau veikia skalbiant skalbimo mašina. Aukštoje temperatūroje (aukštesnėje nei 60C) skalbiant tampa mažiau veiksmingi.

Jei dažnai naudojate skystus skalbiklius skalbiant skalbimo mašina, rekomenduojama ją valyti dažniau specialiais valikliais, nei naudojant skalbimo miltelius. Geliuose būna mažiau skalbimo mašiną nuo kalkių nuosėdų saugančių ingredientų.

Skalbikliai būna dviejų rūšių: universalūs ir specialiai priežiūrai.

Universalūs skysti skalbikliai iš Vokietijos– populiariausios prekės kategorijoje

Vienas produktas visiems skalbiniams. Puikus sprendimas kasdieniam skalbimui ypatingos priežiūros nereikalaujantiems skalbiniams. Jie puikiai išskalbia visus skalbinius – tiek baltus, tiek spalvotus. Skysti skalbimo milteliai savo formulėje dažnai turi specialų dėmių išėmėją, kuris ne tik išima dėmes, bet ir saugo skalbinių medžiagą nuo blukimo. Skalbinius skalbimo mašinoje galima skalbti dažnai net 20ºC temperatūroje. Dažnai tinkami skalbti tiek natūralius, tiek sintetinius pluoštus.

Specialūs baltiems audiniams skalbikliai

Balti rūbai ir kiti audiniai ilgai dėvimi ir skalbiami dažnai pradeda pilkėti arba geltonuoti, todėl jiems prižiūrėti svarbu naudoti specialias spalvą atgaivinančias ir audinį tausojančias priemones. Jie specialiai sukurti baltų ir šviesių spalvų audinių spalvos palaikymui ir apsaugojimui nuo geltonavo ir pilkėjimo.

Specialios skalbimo priemonės spalvotiems audiniams

Skystų skalbiklių spalvotiems skalbiniams tikslas yra padėti išsaugoti skalbinių spalvų sodrumą ir apsaugoti audinius nuo spalvos pokyčio. Skysti skalbimo milteliai puikiai tirpsta vandenyje ir itin gerai išskalaujamos iš audinio net skalbiant žemoje temperatūroje.

Mūsų parduotuvės asortimente rasite gausų skystų skalbiklių spalvotiems drabužiams pasirinkimą. Turime tokių, kurie skalbia visus natūralius ir sintetinius audinius, spalvotus ir blizgančius. Taip pat galite įsigyti specialiai juodos spalvos skalbiniams skalbti.

Specialios priemonės vilnos, šilko ir kitiems jautriems audiniams skalbti

Vilnos ir šilko audiniai yra itin delikatūs, todėl reikalauja specialios priežiūros. Skalbimo priemonės skirtos šilkui ir vilnai pasižymi itin švelnia formule, kuri suteikia minkštumo, nepažeidžia medžiagos struktūros ir spalvos.

Specialūs skalbikliai vaikų rūbams, jautriai ir alergizuojančiai odai

Labai atidžiai turi būti parenkamos rūbų skalbimui priemonės skirtos kūdikiams, vaikams, žmonėms, kurie turi jautrią odą ar polinkį alergijoms. Paprastai visą informaciją apie sudėtį rasite ant prekės pakuotės, tačiau gamintojai dažnai pažymi ant pakuotės, kad tinkama naudoti kūdikių, alergiškų žmonių rūbams skalbti. Tai palengvina skalbiklio rinkimosi procesą, nes nebereikia patiems galvoti, kuri skalbimo priemonė bus tinkama naudoti. Vokiški skysti skalbikliai yra itin kokybiški ir saugūs naudoti, yra sertifikuoti.

Skystos skalbimo priemonės laisvalaikio ir sportiniams drabužiams skalbti

Laisvalaikio ir sportiniai drabužiai pasižymi savo tamprumu, nepralaidumu vandeniui ir vėjui, todėl jų priežiūra reikalauja ypatingo dėmesio. Tokios medžiagos kaip viskozė, poliesteris, elastanas, lykra ir akrilinas, kad išlaikytų savo gerąsias savybes, turi būti skalbiamos specialiomis priemonėmis.

Šios priemonės pritaikytos išimti nemalonius kvapus iš medžiagos, išsaugoti medžiagos formą ir tamprumą, pašalinti nešvarumus. Dažnai būna pritaikyti skalbti neperšlampančius, kvėpuojančius laisvalaikio ir sportinius rūbus. Tokie skalbikliai pasižymi specialiomis apsaugomis, kurios apsaugo skalbinių membraninį audinį.

 

Mūsų svetainėje rasite puikius dalli, Heitmann ir Enzo skystus skalbiklius visiems Jūsų poreikiams! Išbandykite juos ir įsitikinkite vokiška kokybe ir efektyvumu patys!