Spalvų apsaugai

Skalbinių spalvos apsauga – kas tai?

Akinančiai balti ir ryškių spalvų rūbai – tai visų skalbimo priemonių gamintojų tikslas. Skalbinių spalvos apsauga yra didelė problema, kuriant efektyvias skalbimo priemones. Kaip išskalbti švariai rūbus nepašalinant iš medžiagos jos spalvos.

Mūsų parduotuvės asortimente rasite platų pasirinkimą spalvų apsaugai skirtų priemonių – skalbimo miltelius, minkštiklius, skalbinių servetėles, audinių dažus. Audinių spalvos apsauga ir atnaujinimas šiomis priemonėmis garantuotas.

Kaip išsaugoti spalvotų skalbinių spalvą?

Spalvoti skalbiniai prižiūrint juos netaisyklingai greitai praranda savo pirminę išvaizdą. Jie yra linkę išblukti nuo saulės, netinkamų priemonių, dažno skalbimo. Kad ilgiau išlaikytumėte ryškius spalvotus audinius būtinai perskaitykite savo drabužių ir kitų tekstilės gaminių etiketes ir griežtai laikykitės nurodytų skalbimo rekomendacijų.

Rūšiuokite skalbinius pagal spalvas ir audinio rūšį. Dažnai laikomasi tik spalvų rūšiavimo taisyklės, tačiau neatsižvelgiama į skalbiamų medžiagų skirtumus.

Niekada spalvotų skalbinių neskalbkite baltiems audiniams skirtomis skalbimo priemonėmis. Jos gali išblukinti spalvą.

Skalbiant spalvotus skalbinius rekomenduoja skalbti ne aukštesnėje nei 40 laipsnių temperatūroje, kad būtų užtikrinta audinių spalvos apsauga.

Jei žinote, kad kažkuris iš skalbiamų spalvotų skalbinių yra smarkiai dažantis, geriausiai tokius skalbinius yra skalbti rankomis, kad kuo mažiau praleistų vandenyje.

Servetėlės ir kitos priemonės spalvos atnaujinimui

Papildoma skalbinių spalvos apsauga laikantis visų skalbimo ir priežiūros taisyklių gali būti užtikrinama naudojant specialias skalbimo metu naudojamas servetėles. Mūsų parduotuvėje rasite specialias servetėles baltiems skalbiniams, juodiems skalbiniams, spalvotiems.

Norėdami atgaivinti prarastas mėlynų ar juodų skalbinių spalvas, galite naudoti dažančias servetėles arba dažus. Šios priemonės naudojamos skalbimo metu.

Blukinimo priemonės baltiems skalbiniams

Balti skalbiniai, kurie reguliariai skalbiami su kitos spalvos audiniai laikui bėgant įgauna pilką atspalvį. Taip pat baltas audinys gali pageltonuoti. Dažnas atvejis, kai skalbiant baltus tekstiles gaminius atsitiktinai į skalbimo mašiną papuola ir tarp skalbinių įsimaišo ryškios spalvos audinys, kuris nudažo visus baltus skalbinius savo spalva.

Pašalinti nepageidaujamą atspalvį galima reguliariai naudojant specialias audinių blukinimo priemones. Jei balti rūbai dar neturi nepageidaujamo atspalvio, rekomenduojama skalbiant naudoti specialias servetėles, kurios sutraukia į save visus skalbimo metu išsiskiriančius nešvarumus ir padeda baltiems skalbiniams išlikti baltiems.  

Kodėl verta skalbinių spalvos apsaugos priemones pirkti internetu?

Greitas ir patogus apsipirkimas garantuotas. Apsipirkite mūsų svetainėje saugiai ir ekonomiškai. Sutaupykite ne tik laiko, bet ir gera kaina įsigykite Jums reikalingų prekių.